TR
ENG
SPN
ARP

Öznak Demiryolu Lojistik Hizmetleri

Kurumsal


Başkandan Mesaj

1991 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz demiryolu nakliyeciliği ve vinç organizasyonu sektöründe yaptığımız yatırımlar ile hızla gelişerek ve ekonomik dinamikleri doğru değerlendirerek 1997 yılında Öznak Demiryolu Lojistik Hizmetleri şirketini kurduk. Şirketimiz kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti ilkesiyle; demiryolu nakliyeciliği, konteyner dolumu ve nakliyesi (stuffing), vagon bakımı ve onarımı, karayolu ile ara nakliye ve her türlü iş makinesi temini alanlarında hizmet sunmaktadır.  

 

Ekip çalışmasını önce hizmet anlayışı ile sürdüren şirketimiz, bu doğrultuda uzman ve deneyimli kadrosu ile gelişmiş teknolojileri kullanarak müşterilerinin her türlü hak ve menfaatlerini korumakta, işlerini güvenli bir şekilde ve süresinde sonuçlandırmaktadır. Yine, müşteri memnuniyetini arttırmak için, entegre bir anlayış ile yönetim sistemi geliştirdik ve toplam kalite hedefledik. 

 

Şirketimizin yapısının daha güçlü olması için başlattığımız çalışmalarımız devam etmektedir. Yeniden yapılanma çalışmalarımız sonucunda hizmet kalitemizi arttırmakla yetinmeyip, sektörümüzde çıtayı sürekli yükseltmeyi hedefledik.

 

Kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra yönetim kadrolarımız ve her kademedeki çalışanlarımız ile oluşturduğumuz iletişim; şirketimizi, dayanışma, bütünleşme ve birleşme içerisinde kesintisiz başarıya götürmektedir.

 

Kurulduğumuz andan itibaren sektörde yaptığımız yeniliklerle birlikte daha güçlü ve güvenilir bir marka olduğumuzu görmek bizi gururunu her seviyedeki çalışanımızla paylaşıyor ve bundan mutluluk duyuyoruz.

 

Sonuçta; ÖZNAK olarak önümüzdeki yıllarda da yenilikleri takip ederek, vizyon ve misyonumuz doğrultusunda maksimum değeri yaratacağız. Bu inançla ile doğru ve emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz.

 

Halil ÖZ