TR
ENG
SPN
ARP

Öznak Demiryolu Lojistik Hizmetleri

Kurumsal


Şirket Profili

 

1997 yılında kurulan ÖZNAK DEMİRYOLU LOJİSTİK HİZMETLERİ ‘nin merkezi İskenderun’dur. İzmir ve Turgutlu’da  şubeleri bulunan kurumumuz; kurulduğu yıldan itibaren kalite politikasına önem vermiş, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 belgelerini 2003 yılında almıştır. Bu sayede ÖZNAK sektörde kalite belgelerini alan ilk firmalardan biri olmuştur. 

 

2005 – 2006 yılları arasında Çankırı Cer atölyesinde özel sektör olarak Türkiye’de ilk defa yük vagonlarının revizyonunu (V1) gerçekleştiren Öznak; 2007 yılı içerisinde yurt içi yük taşımalarında demiryolu ile en fazla yük taşıyan ilk dört firma arasına girmiştir.

 

Sektöründe önce yerel daha sonra uluslararası alanda öncü olmayı hedefleyen ÖZNAK; İskenderun, Manisa –Turgutlu, İzmir – Halkapınar, İstanbul – Haydarpaşa ’da bulunan lojistik hizmet sahalarında, dünya standartlarında lojistik hizmetler sunacak altyapı ve üst yapıyı oluşturabilmek için gerekli yatırımları gerçekleştirmiştir. 

 

Demiryolu lojistik hizmetleri alanında faaliyet gösteren ÖZNAK; yatırımları ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine her geçen gün daha fazla katkıda bulunmakta ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.